Персона дня. Тетяна Коб: «Кожен бій – це окрема частинка життя»

Персона дня. Тетяна Коб: «Кожен бій – це окрема частинка життя»

Досвід у магазині не купиш. Цей відомий вислів якнайкраще пасує відомій ковельчанці Тетяні Коб, яка минулими вихідними, перемігши у фіналі вагової категорії до 52 кг Світлану Уманську, в 13-й раз у своїй кар’єрі стала чемпіонкою України!

Сили та наснаги 33-річній спортсменці не позичати. Чемпіонка Європи 2009 року, бронзова призерка Чемпіонату світу 2010 р., учасниця Олімпійських ігор-2016 вкотре підтвердила, що є однією з найкращих представниць жіночого боксу в нашій державі.

1. Чому бокс та із чого все починалося?

«Я люблю спорт з самого дитинства. Займалася різними видами, але завжди найбільше імпонували ті, що притаманні більше чоловікам. Любила бойові мистецтва, але вибрала бокс. Дуже сподобалося! Вже більше 15 років я в боксі. Задоволена! Виступала і досягала успіхів на чемпіонатах Європи і світу, Олімпійських іграх».

2. Що вас мотивує кожного дня виходити на тренування?

«Мотивує мене мій характер. Повторюся – я дуже люблю спорт. Спорт – це для мене життя. Так само як і бокс. В мене постійно є ціль! Щодня, щоранку. Поки я не потренувалася, мій день повноцінно не розпочався».

3. Ваше життєве кредо…

«Швидше, вище, сильніше!»

4. Чи є місце страху в боксі?

«Я дівчина з характером! Страх до себе близько не підпускаю. Завжди налаштовуюся на краще. Як би мені не було важко і який би сильний суперник не стояв переді мною, страх я одразу відкидаю в сторону!»

5. Яким був ваш найважчий бій і чому?

«Кожен бій є нелегким. На кожен бій ти налаштовуєшся максимально серйозно. Згадати найважчий складно. Нехай це буде поєдинок на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро за вихід до чвертьфіналу. Боксувала з суперницею з Болгарії – Станімірою Петровою. До цього я зустрічалася з нею декілька разів, і в останніх трьох боях їй постійно віддавали перемогу. На Олімпіаді жереб звів нас боксувати на першій же стадії. Думала, ну все, знову я поступлюся. Але згодом налаштувалася і вирішила для себе: який би важкий не був бій, я віддам всі свої сили, щоб здобути перемогу! Навіть, якщо мені цю перемогу не віддадуть, то запам’ятають як сильну боксерку. У підсумку я виграла!

Другий найважчий бій був проти дворазової Олімпійської чемпіонки Ніколь Адамс. Багато хто сказав, що саме я виграла цей поєдинок. Сама, чесно кажучи, відчувала те ж саме, але судді віддали перемогу саме британці».

6. Ваша найважливіша поки що перемога – це…

«Для мене будь-яка перемога є важливою! Кожен бій – це окрема частинка життя, яку я поважаю. Перемога на Чемпіонаті Європи в 2009 році є для мене дуже важливою! Також є цінною для мене і «бронза», яку виграла на Чемпіонаті світу. Було багато перемог, кожна з яких займає окреме місце в моєму серці».

7. Яку мету переслідуєте в боксі?

«Хочу ще раз побувати на Олімпійських іграх. Дай Бог, якщо все буде добре, буду боротися. Докладу усіх зусиль, аби потрапити на майбутні Ігри у Парижі!»

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.