Віцепрезидент ФБУ Михайло Поздняков – про підсумки засідання комітету Верховної Ради України з питань молоді та спорту

Віцепрезидент ФБУ Михайло Поздняков – про підсумки засідання комітету Верховної Ради України з питань молоді та спорту

Віцепрезидент ФБУ Михайло Поздняков взяв участь у роботі засідання комітету Верховної Ради України з питань молоді та спорту. Про хід та головні підсумки засідання комітету Михайло Анатолійович розповів у коментарі прес-службі ФБУ:

«Відзначу надзвичайно представницький характер цього засідання. Воно, по-перше, було присвячене підбиттю підсумків участі національної збірної України в літніх Олімпійських іграх-2020. Зустріч відвідали багато спортсменів-олімпійців, зокрема, чемпіон та призери Ігор Жан Беленюк (він також є першим заступником голови комітету), Дар’я Білодід, Станіслав Горуна та інші. Їх в черговий раз привітали з гідним результатом у Токіо.

Також, окрім великого депутатського корпусу, у роботі засідання взяли участь міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, президент Національного паралімпійського комітету Валерій Сушкевич, керівники та представники всіх провідних національних федерацій, інші високоповажні функціонери.  

Що стосується якихось конкретних результатів зустрічі та рішень, то багато було сказано про те, що потрібно зробити правильні висновки з Олімпіади, яка минула, та направити усі зусилля на підготовку до наступних літніх Олімпійських ігор у Парижі. Зокрема, обговорювалося бюджетне фінансування спортивної сфери на майбутні роки. А саме комітет молоді та спорту має внести свої пропозиції по збільшенню фінансування, які мають бути враховані парламентом при прийнятті бюджету на 2022 рік.

Мені, як віце-президенту ФБУ, хочеться вірити, що олімпійський бокс, який є одним з найбільш успішних видів спорту в Україні, зможе розраховувати у найближчому майбутньому на свої преференції.

На мою думку, те, що завдяки лідеру нашої збірної Олександрові Хижняку ми показали набагато кращий результат, ніж на попередніх Іграх у Ріо, вже є великим проривом. Аби наш вид спорту рухався вперед, потрібна підтримка держави. Саме на цьому будемо наголошувати ми, як представники ФБУ, у нашій подальшій спільній роботі та тісній співпраці з Міністерством молоді та спорту України та НОК».

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.