Олександр Хижняк – найкращий боксер року за версією AIBA, його батько – найкращий тренер року!

Олександр Хижняк – найкращий боксер року за версією AIBA, його батько – найкращий тренер року!

Лідер Національної збірної України з боксу та срібний призер XXXII літніх Олімпійських ігор у Токіо Олександр Хижняк отримав нагороду найкращому боксеру 2021 року за версією Міжнародної боксерської асоціації (AIBA). А особистий наставник спортсмена Олександр Хижняк-старший удостоєний звання найкращого тренера року. Відповідні сертифікати наші співвітчизники отримали від AIBA з нагоди Міжнародного дня боксу.

Відзначимо, що цей рік став одним з найважливіших у спортивному житті Олександра Хижняка та його особистого тренера і батька. Головною подією року стали Олімпійські ігри, які увінчали безпрецедентно довгий олімпійський цикл, що тривав цілих п’ять років. Олександр Хижняк підійшов до ключових змагань у своїй кар’єрі з рекордною серією без поразок, завоювавши протягом цього терміну «золото» чемпіонатів світу та Європи, перемігши на Європейських іграх. Переможна серія Хижняка налічувала 62 поєдинки!

Наш лідер на відмінному рівні виступив на Європейському ліцензійному турнірі в Парижі. У столиці Франції Олександр здобув чотири перемоги та завоював довгоочікувану ліцензію на Олімпіаду. Крім того, у фінальному бою він впевнено переміг представника збірної Росії Гліба Бакши.

На Іграх-2020 Хижняк у ваговій категорії до 75 кг ефектно переміг трьох сильних суперників – японця Юіто Морівакі, домініканця Седеньо Мартінеса та філіппінця Еміра Марсіаля та здобув «срібло». На його честь був піднятий прапор нашої держави!

Олександр Хижняк. Досьє

Український боксер-олімпієць. Особистий тренер – Олександр Хижняк-старший.

Основні досягнення – срібний призер Олімпійських ігор-2020 у Токіо, чемпіон світу 2017 року, чемпіон Європи 2017 року, чемпіон Європейських ігор 2019 року, багаторазовий чемпіон України, бронзовий призер Європейських ігор 2015 року, чемпіон Європи серед молоді 2017 року, чемпіон Європи серед юнаків 2012 року.

Заслужений майстер спорту. Почесний громадянин Полтави. Найкращий боксер 2017 року незалежно від вагової категорії за версією AIBA. Найкращий спортсмен України 2017 року за версією НОК.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.