Українські спортсменки та дипломатки об’єднали зусилля для подолання існуючих бар’єрів у суспільстві

Українські спортсменки та дипломатки об’єднали зусилля для подолання існуючих бар’єрів у суспільстві

У рамках програми «WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей» відомі спортсменки, членкині олімпійської збірної України об’єдналися зі службовицями дипломатичної сфери з метою подолати існуючі бар’єри та перепони, які стоять перед жінками та дівчатами на їхньому шляху до лідерства в спорті та дипломатичній сфері.

На заході, організованому Фондом ООН у галузі народонаселення у партнерстві з Міністерством закордонних справ України був проведений дводенний хакатон, під час якого спортсменки та дипломатки, використовуючи методологію дизайн-мислення, працювали в парах та розробили дев’ять проєктів. Їхньою метою є посилення видимості досягнень жінок у спорті та дипломатії, навчання новим навичкам та боротьба з гендерними стереотипами. Федерацію боксу України на заході представляла чемпіонка України, віце-чемпіонка Європи серед молоді Марина Стойко.

«Це був дуже цікавий хакатон, присвячений правам жінок та їхнім можливостям. Ми обговорювали проблеми, з якими жінки-спортсменки та жінки-дипломатки зустрічаються у своїх сферах, –  відзначила Марина Стойко у розмові з кореспондентом прес-служби ФБУ. – Разом ми створювали проєкти, п’ять з яких отримали підтримку та будуть реалізовані дуже скоро. Приємно константувати, що серед них буде і наш спільний з Катериною Чало проєкт.

Окрім того, обговорювалася необхідність залучення дівчат до спорту. Мені дуже сподобалось все, що відбувалось на заході – а особливо наша спільна робота.  Я щиро вдячна Федерації боксу України за можливість взяти участь у цій події. За свою кар`єру я, на щастя, не зустрічалася з більшістю проблем, які ми обговорювали на хакатоні. Можливо, якщо раніше в більшості людей до жіночого боксу було неоднозначне ставлення (наприклад, хлопці мали кращу за якістю амуніцію), то зараз цієї проблеми немає.

Пам`ятаю, що свого часу у дівчат та хлопців були навіть різні призові на турнірах. Зараз вони зрівнялися, і це не може не тішити. Я дуже вдячна Федерації боксу України за те, що вона робить для нас. Її роботу видно, вона відчувається».

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.