Ігор Юрескул – найкращий тренер листопада!

Ігор Юрескул – найкращий тренер листопада!

Вже за традицією прес-служба ФБУ визначає найкращого тренера в українському боксі за підсумками кожного місяця. Заслужений тренер України, тренер ВФСТ «Колос» у селі Андріївка (Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл.) Ігор Юрескул, на нашу думку, цілком заслуговує звання найкращого наставника у листопаді.

Таким чином, особистий тренер Юрія Захарєєва став першим спеціалістом, який став лауреатом місяця вдруге! Адже перший тренерський «Оскар» Ігор Олександрович здобув за підсумком вересня.

Нагадаємо, що головною подією листопада стала перемога найвідомішого вихованця Ігоря Юрескула – Юрія Захарєєва – на Чемпіонаті світу серед чоловіків-2021 у Сербії. 19-річний спортсмен-трумфатор змусив говорити про себе весь боксерський світ і побив ряд рекордів. Зокрема, став наймолодшим чемпіоном світу в історії України, перевершивши у цьому реєстрі самого Василя Ломаченка!

Крім того, Захарєєв став першим спортсменом в історії світового боксу, якому вдалося перемогти на Чемпіонаті світу серед молоді та Чемпіонаті світу серед дорослих протягом одного року! Роль наставника у цих здобутках переоцінити неможливо…

Вітаємо Ігоря Олександровича з нагородою «Найкращий тренер листопада-2021» та бажаємо йому та його вихованцям досягати нових спортивних рекордів та нагород на найпрестижніших змаганнях!  

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.