Заява Генерального секретаря ФБУ Іллі Гуровича з приводу проведення звітно-виборної Конференції Федерації боксу України

Заява Генерального секретаря ФБУ Іллі Гуровича з приводу проведення звітно-виборної Конференції Федерації боксу України

Шановні панове !

Всеукраїнська громадська організації «Федерація боксу України» засуджує неетичну поведінку окремих членів боксерської спільноти, які розповсюджують негативну та недостовірну інформацію напередодні Конференції ФБУ про нібито порушення порядку її скликання та агітують за нез’явлення делегатів на засідання 17 грудня 2021 року.

Така недостовірна інформація умисно доводиться окремими особами до відома Мінмолодьспорту, Національного олімпійського комітету України, голови Комітету Верховної ради України з питань молоді і спорту з голослівними звинуваченнями діючого керівництва ФБУ нібито у «численних порушеннях положень Статуту ФБУ».

Федерація боксу України розцінює таку поведінку як деструктивну спробу вчинення перешкод у проведенні чергової звітно-виборчої Конференції та зриву виборів керівного складу ФБУ з метою внесення розладу у діяльність Федерації.

У зв’язку з вищезазначеним наголошуємо, що призначена на 17.12.2021 чергова Звітно-виборча Конференція організована у відповідності до вимог Статуту ФБУ, з дотриманням прав та інтересів усіх членів Федерації та регіональних федерацій, із завчасним повідомленням всіх місцевих осередків за 30 днів до дня проведення Конференції.

Звертаємо увагу, що повідомлення про проведення Конференції надіслане регіональним федераціям 27.10.2021 (лист ФБУ від 26.10.2021) з наступним відкладенням дати проведення Конференції на 17.12.2021 , що відповідає встановленому у Статуті порядку та строку.

Період часу з 27.10.2021 по 17.12.2021 є достатнім для вирішення організаційних питань щодо проведення зборів у місцевих осередках та обрання делегатів на Конференцію ФБУ.

Зі своєї сторони запевняємо, що у відповідності до вимог Статуту ФБУ всі виборні процеси на звітно-виборчій Конференції 17.12.2021 будуть проведені за принципами вільного вибору, незалежності та демократичності, згідно положень Статуту та порядку денного, сформованого з урахуванням пропозицій місцевих осередків. Всім прибулим делегатам за їх бажанням гарантовано буде надано право виступити, обговорити та вирішити на Конференції запропоновані питання та проголосувати за них.

Повторно нагадуємо, що пунктом 6.4. статті 4 Статуту ФБУ передбачено обов’язки членів ФБУ при здійснені діяльності в боксі дотримуватися принципів поваги, чесності, справедливості, підтримувати авторитет ФБУ, не чинити дій, які суперечили б статутним цілям ФБУ, підривали її престиж. Аналогічні обов’язки для членів місцевих осередків закріплені в пункті 9.5. статті 5 Статуту ФБУ.

Згідно ст. 30 та ч. 1 ст. 33 Статуту ФБУ КДК вповноважений застосовувати дисциплінарні санкції за неспортивну поведінку та порушення чинних регламентних документів ФБУ до осіб, що працюють та задіяні в системі боксу.

Не варто вносити розбрат в боксерську родину і подавати особисту думку за думку всієї громадськості. 

З повагою,

Генеральний секретар ФБУ                                                                 

І. А. Гурович

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.