В Коломиї пройшов Міжнародний турнір пам`яті Андрія Федчука

В Коломиї пройшов Міжнародний турнір пам`яті Андрія Федчука

У місті Коломия на Івано-Франківщині закінчився Міжнародний турнір з боксу пам‘яті заслуженого майстра спорту, олімпійського призера, видатного коломиянина Андрія Федчука.

У змаганнях взяли участь боксери з усіх областей України та гості з Молдови. А серед гостей турніру були бійці, що захищають Україну на сході. 

«Щиро дякуємо всім, хто долучився, дякуємо всім учасникам, глядачам. Зокрема, дякуємо за присутність нашій гордості – 10-тій гірсько-штурмовій бригаді «Едельвейс». Впевнені, що боксери надихалися вашою мужністю та відвагою!», – відзначили організатори змагань на сторінці Фонду пам’яті Андрія Федчука у Facebook.

«Змагання проходили в залі, де тренувався Андрій, де він зростав як боксер. Ці стіни дали йому дорогу  до світової слави, зробили з нього справжнього  чоловіка. Найголовніше в кар`єрі будь-якого боксера – це постійна праця та наполегливість, виснажливі тренування. Їх потрібно долати з посмішкою на обличчі! Тільки так йдуть до вершин світового боксу. Впевнений, що серед учасників змагань є майбутні олімпійські чемпіони, чемпіони світу, але як би не було, головне в житті – завжди залишатися людиною, доброю та щирою», – відзначив голова ГО «Фонд пам‘яті Андрія Федчука» Сергій Федчук.

Для довідки: Андрій Федчук – заслужений майстер спорту України, бронзовий призер  XXVI літніх Олімпійських ігор у Сіднеї, бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів та бронзовий призер чемпіонату Європи 2004 року, учасник  XXVII літніх Олімпійських ігор у Афінах. Загинув у ДТП 15 листопада 2009 року.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.