Чотири медалі завовали боксери збірної України на міжнародному турнірі в Фінляндії, а нашого Микиту Алістратова було визнано найкращим боксером змагань

У Гельсінкі завершився заключний змагальний день міжнародного турніру “Джи Бі“. На змаганнях у Фінляндії, які проходили з 7 по 11 квітня українські боксери завоювали 4 медалі, а нашого Микиту Алістратова було визнано найкращим боксером турніру. До вашої уваги результати фінальних поєдинків.

6 пара. 54 кг. Сійовуш Мухммадієв (УКРАЇНА) поступився Ібрагіму Боукедіму (Франція) та став срібним призером змагань.

7 пара. 57 кг. Дмитро Молодан (УКРАЇНА) поступився Ніалу Фаррелу (Англія) та став срібним призером змагань.

11 пара. 71 кг. Микита Алістратов (УКРАЇНА) переміг Акбара Харріса (Англія) та став чемпіоном змагань.

Окрім того, раніше бронзову нагороду в скарбничку збірної приніс і Віталій Стальченко (92 кг).
Супроводжував боксерів головний тренер чоловічої національної збірної України до 22 років Сергій Глущенко.