20 червня пройшло урочисте відкриття змагань, яке відвідали багато почесних гостей, особисто приїхав підтримати учасників президент Федерації боксу України Кирило Шевченко.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/347034756_284516054116102_5362369523608361389_n-768x1024.jpg)
Одним з головних організаторів змагань є Всеукраїнська федерація студентського боксу на чолі з її президентом Костянтином Калашніковим та координатором розвитку студентського та шкільного боксу в Україні Володимиром Матвійчуком.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/349164703_284516044116103_1955862077518233397_n-768x1024.jpg)
Були присутні віцепрезидент ФБУ Олександр Гордієнко, уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко та заслужений працівник фізичної культури та спорту Азер Мустафаєв.
А також легенди українського боксу – Віктор Постол, Сергій Дзінзірук та Юрій Нужненко.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo1687415046.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo1687415151.jpeg)
22 червня серед двчат пройдуть фінальні поєдинки, а хлопці 22 червня будуть боротись за право виступити у фінальних поєдинках, які пройдуть 23 червня.
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/348626520_284516070782767_4776020439597763876_n-1024x768.jpg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/353060208_284515604116147_9127622881207136160_n-1024x768.jpg)
Федерація боксу України бажає кожному зі спортсменів хороших поєдинків.
ЗАЛИШИТИ Коментар