Змаганння з боксу проходять у місті Новий Тарг (Польща). Українська зібрна представлена 13 боксерами, серед яких 7 чоловіків та 6 дівчат. 27 червня закінчився п`ятий змагальний день і ми маємо лише двох боксерів, якф ще мають шанс завоювати ліцензію на Олімпійські ігри у Париж саме на цьому турнірі – Олександр Хижняк, який боксує у вазі 80 кілограмів та Анна Охрей, яка представляє вагову категорію 60 кілограмів.
На цьому турнірі суддівство викликає багато запитань, адже капітана чоловічої команди Дмитра Замотаєва (51кг) відверто засудили і не підняли руку у поєдинкові проти турецького боксера, ще одне сумнівне рішення було прийняте у поєдинкові Маріанни Басанець (57кг), яка протистояла іспанській спортсменці.
Далі не змогли пройти також Ярослав Харциз (63,5кг), Тарас Бондарчук (57кг), Юрій Захарєєв (71кг), Аркадій Карцан (92кг), Дмитро Ловчинський (+92кг), Тетяна Коб (50кг), Анастасія Ковальчук (54кг), Марія Бова (66кг) та Анастасія Черноколенко (75кг).
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo1687892421-3-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo1687892421-2-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo1687892421-1-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo1687892422-5-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo1687892422-4-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo1687892422-3-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo1687892422-2-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo1687892422-1-768x1024.jpeg)
ЗАЛИШИТИ Коментар