Під час конференції було обрано нового президента КОФБ, депутата Київської обласної ради – Юліана Москаленка. Затверджено склад віцепрезидентів КОФБ, Виконкому та тренерський штаб по всім віковим групам.
Також, почесними нагородами було відзначено кращих спортсменів, тренерів та спортивних функціонерів за вагомий внесок у розвиток боксу на Київщині.
Федерація боксу України вітає новообраного президента КОФБ – Юліана Москаленка і всіх членів федерації із їх новими посадами та бажає удачі всій команді. Впевнені, що такий злагоджений колектив і надалі буде працювати на благо розвитку боксу в Київській області та Україні .
Щирі слова вдячності Федерація боксу України від імені її президента – Кирила Шевченка, висловлює багаторічному президентові КОФБ – Костянтину Калашнікову, за часи керівництва якого, Київська область завжди тримала провідні позиції в українському боксі .
Вітаємо Київську обласну федерацію боксу із 20-річною діяльністю та бажаємо успіхів у подальшій роботі!
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/be357e71-903a-4158-b1c3-f7f43dfa4856-768x1024.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/0ab800a6-51f7-4a3c-9619-a8bd26df85de-1024x993.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/88d5fe30-a252-42f8-930b-347b81434d7a-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/b370d2a9-3b31-4f4e-9ecd-55dfa0075ee2-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/70fc5dad-6972-4eb2-8810-ea9c53962fa2-1024x768.jpeg)
![](https://fbu.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/37eb3022-e6cf-42e5-b00a-4805cf13c64b-1024x768.jpeg)
ЗАЛИШИТИ Коментар