Чоловіча збірна команда України посіла друге загальнокомандне місце в Угорщині

20 січня в Дебрецені відбулись фінальні поєдинки серед чоловіків, де приймали участь 8 боксерів збірної України: Андрій Тишковець (48 кг), Ельвін Алієв (67 кг), Юрій Захарєєв (71 кг), Павло Іллюша (75 кг), Дмитро Куля (75 кг), Данило Жасан (86 кг), Дмитро Ловчинський (+92 кг) та Олександр Гриців (+92 кг).

Боксер із Львівської області Андрій Тишковець у фіналі зустрічався із казахським боксером, розідльним рішенням суддів перемогу віддали супернику українця.

Ельвін Алієв у фінальному бою змагався із місцевим боксером, роздільним рішенням суддів переможцем 68-го Меморіалу Іштвана Бочкаї в Угорщині став саме українець, який представляє Київську область.

Юрій Захарєєв у фіналі змагань в Дебрецені здолав казахського боксера та став кращим спортсменом всього турніру, цю нагороду йому присуджували й на минулорічному Меморіалі Іштвана Бочкаї.

У ваговій категорії 75 кілограмів в Угорщині відбулось протистояння двох українців – Павла Іллюши та Дмитра Кулі, переможцем цього двобою став Іллюша, який виступає за Чернігівську область.

Ще один представник Чернігівської області Данило Жасан, який виступає у вазі 86 кілограмів став переможцем міжнародного турніру класу “А”, у фіналі він впевнено переміг спортсмена із Казахстану.

У другому українському фіналі на міжнародному турнірі в Угорщині у ваговій категорії +92 кілограми між Дмитром Ловчинським та Олександром Грицівом перемогу здобув боксер із Київської області

Нагадаємо, що ці ж боксери змагались між собою у фіналі чемпіонату України у Львові, де перемогу також одержав Дмитро Ловчинський.

Чоловіча збірна України посіла друге загалькомандне місце в Дебрецені із наступними результатами: