Бренд ФБУ з’явився в голлівудському блокбастері

Бренд ФБУ з’явився в голлівудському блокбастері

Логотип та суддівська емблема ФБУ були використані у відомому голлівудському кінофільмі «Крід II: Спадок Роккі Бальбоа», що є восьмою за рахунком стрічкою серії «Роккі». Виконавцем головної ролі, сценаристом та продюсером фільму за традицією виступила зірка Голлівуду Сільвестр Сталлоне. До речі, після виходу стрічки легендарний кіноактор заявив, що грав Роккі востаннє.  

Цікаво, що частина подій у фільмі розгортається у Києві, де, за сюжетом, тренується та проводить боксерські бої син Івана Драго – одвічного супротивника Роккі Бальбоа.

Появу символів Федерації боксу України у голлівудському блокбастері «Крід II» прокоментував виконавчий директор ФБУ Донатас Піскун. За його словами, кілька років тому до нашої національної боксерської асоціації звернулася авторитетна в американському кінобізнесі організація Clearing By Ashley Inc., що спеціалізується на отриманні прав на використання інтелектуальної власності.

«Ця організація, яка базується у Лос-Анджелесі, вела переговори з нашою Федерацією безпосередньо від імені Сільвестра Сталлоне, який, безумовно, є улюбленцем не лише кіноманів, але й кумиром кількох поколінь боксерів у всьому світі і, зокрема, в нашій країні. Зрозуміло, що ми пішли назустріч – і нам дуже приємно, що бренд ФБУ присутній у цій видовищній стрічці. Сподіваюся на те, що це не остання наша співпраця з легендарним актором і продюсером. Будемо й надалі продовжувати спілкування задля подальшої популяризації ФБУ та боксу в цілому», – відзначив Донатас Піскун.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.