Підсумки «Странджа 2021»: Україна у лідерах

Підсумки «Странджа 2021»: Україна у лідерах

27 лютого пройшли заключні поєдинки міжнародного турніру класу «А» «Странджа 2021», який протягом останнього тижня проходив у столиці Болгарії.   

Змагання відбувалися вже у 72-й раз поспіль і є найстарішими в Європі. Загалом участь у цьогоріних змаганнях приймали понад 30 країн фактично з усіх континентів планети і саме «Странджа 2021» став одним з ключових етапів для збірних команд у підготовці до майбутніх Олімпійських ігор та  ліцензійних турнірів на Ігри.

«В першу чергу висловлюю слова подяки тренерам, боксерам, лікарям та усім тим, хто був причетний до підготовки нашої команди. Окрема подяка Міністерству молоді та спорту України, Федерації боксу України, обласним та місцевим Федераціям. Це був дійсно непростий для усіх нас та світового спорту період. Близько року наша команда не мала офіційних міжнародних стартів і нарешті, як то кажуть, «крига зрушила», – зазначив керівник прес-служби Федерації боксу України Олександр Подаваленко. – На цьому етапі головним для команди було увійти в змагальний ритм, продихатися, отримати необхідну бойову практику, а для тренерського складу – переглянути наших хлопців у боях з потужною опозицією після такої тривалої перерви пов’язаної з пандемією. Висновки зроблені. Плани скореговані. Хочу відмітити, що ніхто не гнався за результатом. Ви бачили, що деяких наших боксерів знімали лікарі аби не загострювати отримані травми і т.д. Проте і програвати ніхто не збирався. Усі без виключення боксери, на думку тренерського складу, дали гідні поєдинки. Звідси і результат. Ми у трійці найсильніших у чоловічому командному заліку. Загалом команда планово підходить до ліцензійних кваліфікацій згідно календаря. Це наразі завдання номер один».  

Для Національної збірної України турнір «Странджа 2021» закінчився з шістьма медалями в активі, серед яких одна золота, три срібні та дві бронзові нагороди. Це в свою чергу дозволило нашій команді увійти до ТОП-3 підсумкового рейтингу у чоловічому боксерському турнірі.

Отож, переможцем та призерами цьогорічного розіграшу змагань стали:

ЗОЛОТО:

Вагова категорія 75 кг – Олександр ХИЖНЯК

СРІБЛО:

Вагова категорія 69 кг – Анна ЛИСЕНКО

Вагова категорія 69 кг – Євген БАРАБАНОВ

Вагова категорія +91 кг – Цотне РОГАВА

БРОНЗА:

Вагова категорія 57 кг – Юлія ЦИПЛАКОВА

Вагова категорія 81 кг – Максим КОЦ

Також Вашій увазі усі результати фінальних поєдинків. Для завантаження перейдіть за нижченаведеним посиланням.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.