Свято боксу на Буковині: у Чернівцях «відгримів» Кубок Едуарда та Олександра Погодіних!

Свято боксу на Буковині: у Чернівцях «відгримів» Кубок Едуарда та Олександра Погодіних!

«Відгримів» у повному сенсі слова черговий традиційний Міжнародний турнір з боксу «Кубок Едуарда і Олександра Погодіних» у Чернівцях. Цього року він відбувся у місті над Прутом вже вшосте і зібрав дуже велику кількість боксерів різних вікових категорій не тільки з різних областей України, а й із-за кордону.

Так, неймовірно велика глядацька аудиторія, яка дуже скучила за великим боксом і буквально «штурмувала» минулими вихідними СК «Локомотив» у Чернівцях, побачила поєдинки як досвідчених майстрів високого класу з еліти дорослого боксу, так і двобої юнаків, юніорів та молоді.

Коли ми говоримо про Кубок Погодіних, то щорічно ми вживаємо слово «вперше». Кожного разу – з інших причин, але слово «вперше» вже точно можна назвати головною ознакою цих змагань. Цього року вперше поєдинки турніру тривали на двох рингах, що є ознакою доволі високого статусу і визнання Кубку, адже зазвичай на двох рингах проводяться усі Чемпіонати України з боксу.

Наступне «вперше» стосується значного розширення турніру з точки зору географії учасників. Вперше на Кубку Погодіних виступили боксери з багатьох українських міст і містечок. Скажемо більше: цього разу географія спортсменів була настільки широкою, як ніколи до цього!

Це саме можна сказати і про іноземних спортсменів: на VI Кубку Погодіних дебютували боксери з Латвії й Казахстану, а латиші взагалі вперше завітали на змагання з боксу на Буковину. І виступили, до речі, більш ніж потужно!

Що й казати, за три дні турніру – а він тривав з 28-го по 30 травня – на двох «локомотивівських» рингах глядачі побачили близько 250-ти видовищних поєдинків, у яких панували жорстка конкуренція, невгамовне бажання перемоги, непоступливість і майстерність учасників.

Міжнародний Кубок Погодіних 2021 року зібрав боксерів з Івано-Франківської (Івано-Франківськ, Коломия, Косів, Кути, Снятин, Перегінське), Хмельницької (Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Городок, Чемерівці), Львівської (Львів, Мостиська), Закарпатської (Виноградів, Мукачево, Рахів, Ужгород, Тячів, Хуст), Київської (Славута), Кіровоградської, Тернопільської, Одеської та Чернівецької («Колізей», «Імперія» і «Варяг» з Чернівців, Кіцмань, Шипинці, Сокиряни) областей, а також з Латвії, Казахстану та Молдови.

Найкращими боксерами турніру у своїх вікових категоріях стали Ратмір Турчанінов (чоловіки, «Варяг» Чернівці) та Нурасил Оралбаєв (юніори, Чімкент, Казахстан). Їх було нагороджено пам’ятними кубками й поясами турніру, а кубок «За волю до перемоги» отримав чернівчанин-«колізеєвець» Віталій Швець.

Також традиційно кожна команда, яка завітала на Міжнародний турнір «Кубок Едуарда і Олександра Погодіних», отримала від організаторів спеціальний пам’ятний кубок за участь у змаганнях, а спортсменів – переможців і призерів – було нагороджено оригінальною наградною атрибутикою.

Ну і який Кубок Погодіних без почесних гостей! Почесним гостем VI турніру став легендарний український боксер, заслужений майстер спорту, чемпіон світу серед професіоналів за версією WBO Сергій Дзінзірук, який завжди залюбки приїжджає в Чернівці.

Свято боксу відбулося, але, сподіваємося, не закінчилося. Вже восени на нас чекають наступні змагання, але усьому свій час!

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.