Збірна України завоювала 19 медалей на Чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів!

Збірна України завоювала 19 медалей на Чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів!

Збірна України з боксу серед юніорів тріумфально завершила виступи на Чемпіонаті Європи свого віку, який з 1-го по 11 липня проходив у столиці Грузії – Тбілісі. Загалом на рахунку українських спортсменів 19 медалей: 4 золотих, 7 срібних і 8 бронзових.

Виборовши 19 нагород з 26 можливих, українська команда посіла друге місце у підсумковому командному заліку. Це один з найкращих результатів юніорської збірної України за усю історію її виступів на континентальних першостях.   

Вчора, 11 липня, відбулися фінальні поєдинки за участю українських спортсменів на Чемпіонаті Європи.

Чемпіонами та володарями золотих медалей турніру стали: Степанов Олексій (75 кг), Гічва Олег (66 кг),  Чубревичев Ренат (46 кг) та Черненко Поліна (+80 кг).

Срібними призерами Чемпіонату Європи серед юніорів та юніорок стали: Зеленський Олександр (+80 кг), Челдик Богдан (60 кг), Думінік Гектор (50 кг), Щербина Вікторія (80 кг), Мещерякова Валерія (66 кг), Кострицька Ауріка (50 кг) та Турбініна Софія (46 кг).

Бронзовими призерами Чемпіонату Європи серед юніорів та юніорок стали: Лінік Світлана (54 кг), Саранюк Анастасія (75 кг), Кірилюс Єгор (52 кг), Міщенко Поліна (57 кг), Фонотова Марія (63 кг), Наумов Максим (70 кг), Пилипчук Ольга (70 кг) та Паливода Владислав (80 кг).

Вітаємо українських спортсменів з феєричним виступом на Чемпіонаті Європи серед юніорів! Шана та слова подяки кожному боксеру та їхнім тренерам! І, звичайно, цього успіху не було би без злагодженої роботи Федерації боксу України та Міністерства молоді та спорту України по підготовці наших спортсменів до відповідальних змагань.  

Нагадаємо, переможці турніру отримають по 4 тисячі доларів, срібним призерам AIBA надає приз в розмірі 2 тисяч доларів, обом бронзовим призерам – по 1 тисячі доларів кожному. Нагороди рівні як для юніорів, так і для юніорок у всіх 13 вагових категоріях.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.