Помер видатний львівський боксер Юрій Тхоровський

Помер видатний львівський боксер Юрій Тхоровський

25 липня на 72-му році життя помер видатний львівський боксер Юрій Тхоровський. На думку багатьох спеціалістів та істориків українського боксу Юрій Тхоровський є одним з найталановитіших львівських бійців всіх часів.

Юрій Тхоровський – дворазовий чемпіон СРСР (1975, 1976), чемпіон Спартакіади народів СРСР (1975), чемпіон Європи серед залізничників (1972), майстер спорту СРСР міжнародного класу. Міжнародну кар’єру львівського боксера зламала радянська система, яка в середині 70-х років минулого століття зробила його «невиїзним». Через це він пропустив чемпіонати Європи 1975 року та Олімпійські ігри 1976 року, хоча був значно сильніший за свого прямого конкурента Валерія Лімасова з РФСР. Вони зустрічалися тричі і щоразу сильнішим ставав львів’янин. Але через “політику” за кордон випускали тільки Лімасова, де він став дворазовим чемпіоном Європи (1975, 1977), а 1976 року представляв Радянський Союз на Олімпійських іграх в Монреалі.

За стилем ведення бою Юрій Тхоровський був типовим “контровиком”: любив, щоб атакували його, а сам працював другим номером. Як пише в своєму матеріалі агентство «Гал-інфо», за розповідями очевидців, Тхоровський володів дивовижною здатністю передбачати дії своїх суперників. Навіть проти тих, хто володів потужними ударами і сповідував силовий натиск, Тхоровський діяв сміливо і холоднокровно: тонко відчував небезпечні для себе ситуації, своєчасно парирував їх надійним захистом і точними контрударами набирав очки.

Федерація боксу України висловлює співчуття рідним і близьким Юрія Павловича.

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.