Юні українські боксери стали першими на X міжнародному турнірі Zagreb Open!

Юні українські боксери стали першими на X міжнародному турнірі Zagreb Open!

У столиці Хорватії завершився ювілейний X Міжнародний турнір Zagreb Open. У змаганнях взяли участь 135 боксерів юніорського та юнацького віку з 12 країн Європи.

Турнір тривав з 21-го по 24 жовтня. Була представлена на змаганнях і українська команда, яку сформували найсильніші юні боксери з Харкова, Миколаєва, Дніпра, Одеси, Рівного, Чернівців та Вінниці. Керував діями українських боксерів старший тренер збірної України серед юнаків Василь Шан.

За підсумком змагань команда України посіла перше загальнокомандне місце. На рахунку наших співвітчизників вісім золотих, чотири срібних та дві бронзові нагороди.

Відзначимо також, що представник юніорської збірної України Анатолій Єм (тренер – Леонід Мальков), польська спортсменка Мартина Ярзабек, кіпріотка Лейла Абдуллатіф та угорець Бенджамін Нілеборг були визнані найкращими боксерами у своїх вікових групах. А почесне звання найкращого судді змагань отримав українець Дмитро Лазарєв. Також в якості судді змагання обслуговував Валерій Міхальов.

Чемпіонами X міжнародного турніру Zagreb Open стали:

Артем Міхальов (42 кг, юнаки)

Максим Зименко (48 кг, юніори)

Михайло Росощук (52 кг, юнаки)

Олексій Сорокопуд (57 кг, юнаки)

Анатолій Єм (60 кг, юніори)

Олег Мусієнко (60 кг, юнаки)

Анатолій Павлюк (66 кг, юнаки)

Микита Засенок (80 кг, юніори)

Володарі срібних медалей:

Володимир Меленчук (48 кг, юніори)

Георгій Яцук (52 кг, юнаки)

Андрій Валієв (54 кг, юнаки)

Максим Балог (66 кг, юнаки)

Володарі бронзових медалей:

Артем Таловиря (48 кг, юнаки)

Кирило Баженов (57 кг, юніори)

Старший тренер збірної України серед юнаків Василь Шан  залишився задоволений результатами змагань:

«Цей турнір входить до календаря AIBA. На ньому традиційно збираються найсильніші юні боксери Європи. Радий, що цього року перше командне місце наше. Хлопці молодці! Кожен викладався на повну і показав гідний результат. Було багато яскравих, конкурентних поєдинків, так само було  чимало і дострокових перемог наших боксерів, що не може не тішити. Результатами хлопців я задоволений. Для нас це чудова бойова практика після чемпіонату Європи».

ЗАЛИШИТИ Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.