«Bocskai Memorial Tournament»: Юрій Захарєєв визнаний найкращим боксером змагань

У суботу в угорському Дебрецені завершився міжнародний турнір «Bocskai Memorial Tournament». Українські боксери завоювали на цих змаганнях 4 золоті, 3 срібні і 4 бронзові медалі та посіли друге місце у командному заліку. Крім того, лідер збірної України Юрій Захарєєв  визнаний найкращим боксером змагань.

Нагадаємо, що чемпіонами турніру стали українці Ярослава Маринчук (50 кг), Олександр Меленюк (63,5 кг), Юрій Захарєєв (71 кг), Аркадій Карцан (92 кг). «Срібло» вибороли Богдан Толмачов (80 кг),  Андрій Ісаков (86 кг), Євген Павловський (92 кг). Бронзові медалі в активі Едуарда Трофименка (57 кг), Руслана Цикало (57 кг), Дмитра Кулі (75 кг) і Матвія Ражби (80 кг).